Zwroty i reklamacje

Co zrobić najpierw?

Masz prawo odstąpić od niniejszej umowy (zwrotu towaru) w terminie 14 dni od dostawy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po tym czasie możliwość zwrotu wygasa.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od dostawy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) – adresy do korespondencji na dole strony. 

Możesz skorzystać z dołączonego przez nas do paczki wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.  

 

Jak zwrócić towar?

Abyśmy mogli zwrócić Ci należne pieniądze, musisz dostarczyć nam zwracany towar na własny koszt, w ciągu maksymalnie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy . Towar nie może nosić jakichkolwiek śladów używania. 

Prosimy nie rozrywaj bez potrzeby opakowania jeśli wahasz się, czy zwrócić towar. Na Twoje życzenie możemy zorganizować transport zwrotny dla towaru. Jeśli wyrazisz taką chęć, przedstawimy Ci ofertę zwrotnej przesyłki kurierskiej płatnej dodatkowo. Jeśli przyjmiesz tą ofertę,  umówioną należność potrącimy od kwoty, należnej do zwrotu.

 

Jak zwracamy pieniądze?

W przypadku odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji oraz po zwrocie towaru wg zasad powyżej.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że zgodziłeś się na inne rozwiązanie – najchętniej dokonamy zwrotu na podane przez Ciebie konto bankowe. W każdym przypadku nie ponosisz żadnych opłat w związku ze zwrotem.

 

Adresy do zwrotów i komunikacji.

bioitalia.pl; ul. Żeglińskiego 2; 05-500 Piaseczno; email: dostawa@organicoitaliano.com.pl, tel. 692 492 257 (opłata jak za zwykłe połączenie na tel. komórkowe)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl